آردن به عنوان اولين گروه محصولات تخصصي بهداشت و مراقبت از پوست در ايران در سال 1370 با هدف پاسخ گويي به نيازهاي روز افزون مصرف كنندگاني كه ديد حرفه اي و علمي تر نسبت به مراقبت هاي بهداشتي و درماني پوست را داشتند طراحي و توليد گرديد.

در جاده بی انتهای کیفیت، پارس حیان کوشش می کند که با تولید طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی پاسخگوی نیازهای اقشار مختلف جامعه و از جمله جامعه پزشکی باشد. 
محصولات این شرکت با نام تجاری آردن به عنوان اولین گروه محصولات تخصصی بهداشت و مراقبت از پوست در ایران در سال ۱۳۷۰ با هدف پاسخ گویی به نیازهای روز افزون مصرف کنندگانی که دید حرفه ای و علمی تر نسبت به مراقبت های بهداشتی و درمانی پوست را داشتند طراحی و تولید گردید. 
در حال حاضر آردن به عنوان معتبرترین برند محصولات بهداشت و مراقبت پوست،حدود ۶۰ نوع محصول را تولید می کند و پوشش کاملی را بر نیاز های مختلف جامعه ایرانی ایجاد کرده است. 
هدف این برند پاسخ گویی به نیازهای روز افزون مصرف کنندگانیست که دید حرفه ای و علمی تر نسبت به مراقبت های بهداشتی و درمانی پوست را دارند.

محصولات آردن در دسته های زیر به بازار عرضه می شود:

محصولات مراقبت از آفتاب : شامل کرم های ضد آفتاب برای انواع پوست, روغن آفتاب و کرم برنز کننده

محصولات مراقبت از پوست : شامل انواع کرم های مرطوب کننده, لایه بردار و شفاف کننده, ضد چروک, ضد لک و روشن کننده, ترميم و بازسازی کننده, پاک کننده, مراقبت از بدن, محصولات مراقبتي تكميلي

محصولات مراقبت از کودکان : شامل کرم ضد آفتاب, انواع شامپو , صابون , لوسیون و روغن بچه

محصولات آقایان : شامل افترشیو , ضد افتاب , ژل بهداشتی , مرهم لب , کرم ساینده و کرم مرطوب کننده

www.ardene.co

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید