انواع خط چشم

خط چشم مدادی یا مداد چشم

این مدل از قدیمی‌ترین و معمول‌ترین انواع خط چشم است. استفاده از مداد چشم برای افراد مبتدی بسیار ساده و راحت است. مداد چشم به مداد‌های معمولی شباهت دارد، با این تفاوت که مغز مداد برای آرایش چشم طراحی و ساخته شده است

 

Image result for ‫مداد چشم‌های پایه پودری‬‎

خط چشم مایع

خط چشم‌های مایع که معمولاً با قلم‌ مویی استفاده می‌شوند، برای افراد حرفه‌ای انتخاب مناسبی هستند. برای استفاده از این خط چشم‌ها معمولاً باید برس را درون مایع خط چشم فرو برده و استفاده کنید.

این خط چشم برای آرایش چشم‌ گربه‌ای و به وجود آوردن نگاهی نافذ بسیار مناسب است خط چشم‌های مایع از ماندگاری بالایی برخوردار است و دچار ترک‌خوردگی و پوسته‌شدن روی چشم نمی‌شود.

Related image

خط چشم ژله‌ای

خط چشم‌های ژله‌ای یا کرمی از دیگر انواع خط چشم است. برای استفاده از این خط چشم‌ها باید برس مخصوص خط چشم را به ماده ژله‌ای یا کرمی خط چشم که درون یک ظرف قرار دارد آغشته کرده و بر روی پلک‌هایتان بکشید. این خط چشم‌ها ماندگاری بالایی دارند.

Image result for ‫خط چشم ژله‌ای‬‎

خط چشم ماژیکی

خط چشم ماژیکی، یکی دیگر از انواع خط چشم است. همان‌طور که از نامش پیدا است، در واقع ماژیکی است که بر روی پلک‌ها کشیده می‌شود. این خط چشم می‌تواند در دسته خط چشم‌های مایع نیز قرار گیرد. با این خط چشم می‌توانید، خط چشم‌های گربه‌ای و انواع آرایش‌های چشم را انجام داد.

Image result for ‫خط چشم ماژیکی‬‎

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید