این محصول برای شستشوی البسه در ماشین لباسشویی استفاده می شود و قدرت پاک کنندگی این محصولات نسبت به پودر لباسشویی کمتر است لذا زمانی که لباس های شما بسیار کثیف است، توصیه می شود از پودر لباسشویی و اگر لباس ها زیاد کثیف نیست یا خیلی بو نگرفته است، از مایع لباسشویی برای شست و شو استفاده شود. از آنجاییکه قدرت پاک کنندگی پودرهای لباسشویی بسیار بالا است بهتر است برای شستشوی لباس ظریف و حساس از پودر برای شست و شو استفاده نشود زیرا همین قدرت پاک کنندگی بالا به مرور زمان به بافت لباس های حساس آسیب می زند از اینرو بهتر است از مایع لباسشویی استفاده شود.

توصیه می شود که از مایع لباسشویی برای شستن لباس های کودکان استفاده شود زیرا این شوینده ملایم است و پس از اتمام شست و شو، به پوست بدن کودک آسیب نمی زند.

برخی از پودرهای لباسشویی در زمان استفاده در ماشین لباسشویی، به خوبی در آب حل نمی شوند و پس از اتمام شست و شو، شما پودر سفید رنگی را همانند گرد روی لباس ها مشاهده می کنید که وجود این گرد به دلیل همان عدم انحلال درست و کامل پودر شوینده است.

مایع لباسشویی برای انواع مختلف لباس ها ساخته شده است و ما شاهد مایع لباسشویی مشکی شوی، سفید شوی و رنگی شوی در بازار هستیم در صورتی که این تفکیک برای پودرهای لباسشویی وجود ندارد.

در فرمول این محصولات از آنزیمهای مختلف برای افزاشیش قدرت پاک کنندگی استفاده شده است ولی از مواد سفید کننده در انها استفاده نشده است.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید