کرم ضد چروک یا به اصطلاح کرم ضد پیری جای خود را بین افراد بالای 40 سال باز کرده است. صافی، شفافیت و تمیزی پوست صورت مهم ترین عامل در زیبای انسان می باشد. با گذشت زمان، عوامل مختلفی از جمله مسائل محیطی، ارثی، تغذیه و غیره روی پوست افراد اثر گذاشته و گاها سبب چروک پوست آنها می شود. بهترین راه برای مقاله با چین چروکهای صورت استفاده از انواع کرم های مناسب می باشد.

تنها درمان موضعی مورد تأیید FDA برای چین و چروک ها ، ترتینوئین است که از نظر تجاری به عنوان رتینول شناخته می شود که باعث کاهش خطوط و چین و چروک های بزرگ می شود و آسیب های آفتاب را ترمیم می کند. رتینول نوع طبیعی از ویتامین A است که در بسیاری از محصولات موجود است.

کرم های ضد پیری در آبرسانی پوست، ایجاد کلاژن، از بین بردن سلول های مرده ” لایه برداری ” و محافظت پوست از اشعه مضر آفتاب نقش به سزایی را ایفا می کنند.

چه زمانی باید از محصولات ضد پیری استفاده کنیم؟

برای استفاده از انواع کرم ضد چروک محدودیت زمانی وجود ندارد ولی بهتر است 30 سالگی را جدی بگیرید!

چرا که با افزایش سن پوستتان کیفیت همیشه خود را از دست خواهد داد و شروع به ایجاد خطوط ریز و چروکهای کوچک در صورتتان خواهد شد. با توجه به این کیفیت و نوع پوست افراد باهم متفاوت است اما از سن 30 سالگی به بعد پوست کمتر به تولید کلاژن می پردازد. بنابراین بهتر است از کرمهای ضد پیری در این سن استفاده شود.

متخصصان پوست معتقدند که هر چند وقت یکبار باید کرم خود را عوض کنید تا پوست شما به آن عادت نکرده و کارایی خود را از دست ندهد و در خرید کرم ضد چروک دقت شود تا از بهترین مارک ها که امتحان خود را در بین مصرف کننده پس داده اند انتخاب گردد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید