شرکت گلتاش به عنوان یکی از مهم‌ترین شرکت‌های تولیدی مواد بهداشتی کشور، از سال ۱۳۷۵ تولید صابون را آغاز کرده و در سومین دهه تجربه خود در این عرصه، توانسته صابون‌های آرومکس را به عنوان یکی از برندهای مطرح خود، در چرخه مصرف هموطنان وارد کند.
برند آرومکس در سال ۱۳۸۳ توسط شرکت گلتاش ثبت شد و از سال ۱۳۹۰، تولید صابون های آرومکس در سه نوع سبز با رایحه نیلوفر آبی، بنفش با رایحه شکوفه ترنج و صورتی با رایحه اقاقیا، تولید می‌شود.

دغدغه اصلی شرکت گلتاش در تولید انواع صابون‌های آرومکس، پاک‌کنندگی قابل توجه، اسانس‌های ماندگار معطر و مجاز بهداشتی، تنوع در محصول از حیث رنگ و رایحه و فرم قالب کوچکتر و خوش فرم‌تر نسبت به صابون‌های حمام قدیمی بوده و این موضوع در تولید انبوه آن مد نظر قرار گرفت.

اغلب صابون‌ها با گذر زمان دچار تغییر رنگ و رایحه می‌شوند ولی این فرآورده به دلیل دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان، از پایداری و دوام رایحه و رنگ بهتری برخوردار است.

اما یکی از مهم‌ترین موضوعات درباره این محصول ویژه این بوده که میزان گلیسیرین صابون آرومکس تا حدود ۳ برابر صابون‌های متدوال حمام و نزدیک به ۱۰ برابر برخی از صابون‌های دستشویی خارجی است. گلیسیرین موجود در این فرآورده موجب ایجاد حس لطافت و سازگاری بیشتر صابون با پوست بدن می‌شود. این فرآورده علاوه بر یک صابون مرغوب حمام، برای استفاده متداول در دستشویی نیز مناسب است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید