یکی از مواردی که بسیاری از افراد به آن علاقه زیادی دارند. داشتن تنوع در رنگ مویشان است. داشتن رنگ موی متفاوت در شکل ظاهری افراد تاثیر بسیاری داشته و برای آن‌ها تغییر بزرگی محسوب می‌شود. رنگ کردن موها از زمان‌های قدیم متداول بوده و اطلاعات بدست آمده نشان می‌دهد که در گذشته مصریان باستان، ایرانیان، یونانیان، چینی‌ها و … با استفاده از گیاهان و ترکیبات فلزی موهای خود را رنگ می‌کردند. پس از گذشت سال‌ها و با بالارفتن دانش و بیشتر شدن تجربه، کمپانی‌های بسیاری به تولید و عرضه انواع رنگ‌موها با تنالیته‌های رنگی متنوع روی آوردند. در این میان شرکت‌های ایرانی نیز سعی در تولید انواع رنگ مو کردند. یکی از برندهای نام آشنا در این عرصه برند آتوسا است. محصولات آتوسا و رنگ موهای آن، جز آن دسته از رنگ موهاییست که سال‌هاست در ایران تولید و به مخاطبان خود عرضه می‌گردد. در ادامه با تاریخچه این برند و فعالیت‌هایش بیشتر آشنا می‌شویم.

تاریخچه برند و محصولات آتوسا

نام تجاری آتوسا توسط شرکت صنایع آرایش- بهداشتی سبزگلسار و همزمان با تاسیس این شرکت در سال 1372 به همگان معرفی شد. محصولات آتوسا با هدف معرفی بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران و با بالاترین کیفیت تولید، تا به امروز به کار خود ادامه داده است. برند آتوسا از سال تاسیس خود تاکنون بدلیل پایبندی به اصول و استانداردهای تولید موفق به کسب عنوان شرکت نمونه در سال 1380 و همچنین ایزو 2000-9001 در سال 1381 گردیده است. برند آتوسا همواره توانسته است بهترین خدمات را به مصرف‌کنندگان محصولاتش ارائه دهد.

شرکت صنایع آرایش- بهداشتی سبزگلسار علاوه بر تولید رنگ مو با تنالیته‌های متنوع و اکسیدان با درصدهای گوناگون، به تولید انواع محصولات آرایشی و همچنین مراقبت از مو مانند شامپو و سرم‌های دوفاز روی آورده است. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید