برند ببک از حدود نیم قرن پیش فعالیت خود را با تولید کرم روشن‌کننده و ضدلک با نام تجاری B.B.K آغاز کرد و پس از چندی با تولید یک شامپو با همان نام تجاری، کارش را پی گرفت.
در سال ۱۳۶۰ توانست در زمینه‌های مختلف از جمله کیفیت بسته‌بندی، تنوع محصولات و خط تولید پیشرفته، گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی را کسب نماید.
در سال ۱۳۷۹ ببک موفق شد تندیس طلایی و لوح تقدیر برند نمونه‌ی ایرانی را از همایش بین‌المللی کیفیت برتر و پرستیژ تجاری در نیویورک دریافت نماید.
در سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۸ به علت پاره‌ای از مسائل اقتصادی، تولیدات این شرکت با برند ببک محدود شد و بیشتر به تولید محصول برای سایر برندها فعالیت داشت.
محصولات با برند ببک در کارخانه‌ای با نام دوکارژابیز به عنوان زیرمجموعه‌ای از هولدینگ آروین ملل زرین که در حوزه‌ی محصولات FMCG شرکت‌های پاکنام، گرجی، چین‌چین و ایلیکا را در اختیار دارد مجددا تولید و با بسته بندی‌های جدید به بازار عرضه می‌شوند.

ماموریت

تولید و عرضه‌ی محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت و موثر، متناسب با نیاز کلیه‌ی اعضای خانواده با بهره‌گیری از تیمی حرفه‌ای و بهترین تجهیزات و مواد اولیه.

چشم انداز

  • قرارگیری در بین سه برند برتر آرایشی و بهداشتی داخل کشور و پنج برند برتر صادر کننده به بازار خاورمیانه.
  • بهبود کیفیت زندگی خانواده‌های ایران زمین با ارائه‌ی محصولاتی که در بهداشت و زیبایی آن‌ها اثر بخش بوده و باعث نمود زیبایی بانوان، آراستگی آقایان و بهداشت کلیه‌ی اعضای خانواده از جمله کودکان است.

دستیابی به چنین اهدافی با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی مجرب و اجر نهادن به توسعه و آموزش روز افزون آ‌‌ن‌ها در کنار اهمیت به کیفیت مواد اولیه و به کارگیری فرآیندهای روز آمد جهت تولید محصولات با کیفیت لایق مصرف‌کنندگان ارجمند میسر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید