BRB یک تولید کننده مستقل در سطح جهانی در زمینه افزودنی های روغن روان کننده، سیلیکون ها و سایر مواد شیمیایی ویژه است. استراتژی نوآوری ما بر پیش‌بینی نیازها و خواسته‌های مشتریان و صنایعی که به آنها خدمات می‌دهیم متمرکز است – و توسعه فناوری‌های پیشرفته برای برآورده کردن آنها. ما به طور مداوم روابط محکم و طولانی مدت با شرکا و مشتریان خود ایجاد می کنیم. BRB به عنوان یک شرکت تابعه از گروه شیمیایی پتروناس برهاد، اکنون حضور جهانی و منابع نوآوری بیشتری دارد.

BRB Silicones، واحد تجاری BRB International BV، تولید کننده سیلیکون های تخصصی مانند امولسیون ها، ضد کف ها، دفع کننده های آب، الاستومرها، روان کننده ها، سیلان ها، رزین ها، پلی اترهای سیلیکونی، ترکیبات دایمتیکون و سیکلومتیکون، پلیمرهای متقاطع سفارشی و بسیاری دیگر می باشد. BRB Silicones همچنین طیف بسیار گسترده ای از واسطه های اصلی و تخصصی را برای کل صنعت سیلیکون با ترکیبی عالی از نظم عرضه محصول و قیمت رقابتی عرضه می کند.

برای بیش از 40 سال، ما در صنعت خودرو و خارج از صنعت فعال بوده ایم

BRB بیش از 11 مکان در سراسر جهان دارد که ما بازارهای خود را از آنجا تامین می کنیم و نیازهای مشتریان خود را برآورده می کنیم. نقطه قوت ما در تعهد کارکنان، اولویت دادن به مشتری و انعطاف پذیری در راه حل های خدمات و محصول است. تمرکز ما بر تحقیق و توسعه، پشتیبانی فنی، محصولات سفارشی شده و ذهنیت حل مسئله به ما موقعیت منحصر به فردی در بازار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت فوق لطفا به سایت شرکت به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

https://www.brb-international.com/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید