کالیستا مواد اولیه تمام محصولات خود را از شرکت‌های معتبر اروپایی، از جمله کرودای سوئیس و گرین‌تک فرانسه تأمین می‌کند. رنگ‌های آرایشی مورد مصرف در این محصولات نیز از اروپای شمالی و آمریکا تهیه می‌شوند اما فرمولاسیون و ترکیب‌بندی نهایی و تمامی مراحل تولید و بسته‌بندی محصولات توسط متخصصان برجسته ایرانی در لابراتوارهای مدرن و مجهز تولیدی تحقیقاتی شرکت آریان کیمیا تک صورت می‌گیرد. در ادامه چند نمونه از بهترین محصولات این کمپانی محبوب که مورد توجه بسیاری از خانمها قرار گرفته است را به شما معرفی می‌کنیم.

به همین منظور با استفاده از نظر متخصصان متبحر و با تجربه هنگام تولید محصولات بر روی پرطرفدارترین و پر تقاضاترین رنگ‌ها از نظر مردم و همچنین مد آرایشی روز تمرکز کرده است که این باعث می‌شود این برند بتواند نیازهای متخلف آرایشی را رفع کند و همچنین به خوبی با برندهای خارجی رقابت کند. قیمت این محصولات به نسبت محصولات مشابه خارجی موجود در بازار بسیار کمتر است و شما می‌توانید با یک مبلغ قابل قبول تنوعی از محصولات آرایشی با کیفیت را در کیف لوازم آرایش خود داشته باشید.

پس اگر نمی‌خواهید برای لوازم آرایش خود هزینه‌ی زیادی بکنید به‌ جای آنکه لوازم آرایش تقلبی از برندهای خارجی معروف را بخرید که معلوم نیست با چه موادی ساخته ‌شده‌اند و چه ضررهای جبران ناپذیری به پوست شما می‌زنند، برند ایرانی مرغوب بخرید که میدانید دارای مجوز بهداشت ‌اند و این‌گونه خیالتان هم از سلامتی خود آسوده میشود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید