شرکت کیمیا فراز زیبایی با پشتوانه قوی علمی و تخصصی که حاصل گردهمایی گروهی از پزشکان و متخصصان صنعت آرایشی و بهداشتی است بنیان گذاری شده. مدیریت عامل و اعضاء هئیت مدیره این شرکت با مشارکت در سمینارها و نشست‌های علمی معتبر در کشورهای فرانسه، آلمان، سوئیس … و  فعالیت‌های برون مرزی، دانش و تخصص لازم را در زمینه فرموله کردن، بهبود کیفیت محصولات و کارایی مواد اولیه کسب نموده و به بهترین نحو از این آموزه ها استفاده می‌نمایند.

ارائه مقالات تخصصی علمی، مشاوره به پزشکان پوست و مو و حمایت از تولیدکنندگان ملی (در زمینه بهره گیری از عصاره‌های صد در صد گیاهی و مؤثر درون مرزی)، ارائه سمینارهای متعدد و نشست‌های علمی در زمینه آموزش شهروندان جهت مراقبت صحیح و استفاده از مواد و محصولات و… از جمله دستاوردهای قابل توجه و بی نظیر این شرکت است.

چگونگی اعتماد به محصولات اویدرم؟

شرکت اویدرم با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا بوده و سالانه با جلسات مکرر با شرکتهای اروپایی جدیدترین و مؤثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی نموده و در صورت تائیدیه و آزمایشهای مکرر  واحد R&D در محصولات جدید خود استفاده می‌نماید. مواد به کار رفته در محصولات اویدرم گیاهی بوده و از این رو این فرصت را برای شما محیا می‌کند که بدون هیچ نگرانی و با اطمینان خاطر آن‌ها را خریداری کنید. همچنین اویدرم برای مصرف کنندگان این فرصت را محیا کرده تا بدون مصرف هزینه زیاد و با قیمت مقرون به صرفه، محصولاتی را تهیه کنند که برای پوست و سلامتی پوستی خود مناسب باشد.

قطعا تا اینجا متوجه شده‌اید که برندeviderm  تنها یک برند مطرح ایرانی نیست. این برند با تولید محصولات گیاهی و به کار بردن ترکیباتی موثر پا به عرصه رقابت با محصولات اروپایی و خارجی گذاشته و با قیمت های بسیار عالی، جای خود را در سبد خانواده ایرانی به راحتی تثبیت کند.

ارتقاء علمی و دانش تخصصی دغدغه همیشگی این واحد بهداشتی بوده. علاوه بر فرمولاسیون اختصاصی محصولات که با فکر و توان اعضاء هئیات مدیره و مدیر تولید شرکت انجام می‌پذیرد، این شرکت در طراحی، تولید، بسته بندی و توزیع محصولات خود کاملاً خودکفا بوده و با دقت و برنامه ریزی خاصی شایستگی خود را در جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان با کیفیت مطلوب سرلوحه کار خود قرار داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید