لوازم آرایشی و مواد مراقبتی و زیبایی مانند محصولات برند ایوان (Avon) از عناصر جدایی ناپذیر در زندگی مردم امروز جهان هستند. مردمی که در شهرهای بزرگ در مواجهه با حجم زیادی از آلودگی و استرس قرار دارند، بیشتر از دیروز در معرض آسیب و خستگی پوستشان هستند. در چنین شرایطی لزوم استفاده از این محصولات برای محافظت از پوست و ترمیم آن دو چندان می‌شود. برند آمریکایی ایوان (Avon) به عنوان پنجمین تولید کننده‌ی لوازم آرایشی در جهان، محبوبیت زیادی را در این عرصه از آن خود کرده است. در این راستا بسیاری از شرکت‌ها و فروشندگان نیز با تبلیغ و فروش چنین محصولاتی تجارت خود را رونق می‌دهند.

جاوید تولیدکننده انواع محصولات آرایشی، بهداشتی با نام و برند ایوان می باشد که به واسطه تولید تخصصی شامپو مورد توجه مصرف کنندگان قرار دارد.
این شرکت 35 محصول دارد که با در نظر گرفتن تنوع بسته بندی و اسانس محصولات، سبد تولید این شرکت به 110 قلم بالغ می شود.
محصول اصلی ایوان، شامپو میباشد که تاکنون درصد مناسبی از سهم بازار کشور را در اختیار دارد. آنچنان که نورهاشمی می گوید کیفیت شامپوی ایوان به جهت استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیونهای مناسب شرایط آب و هوایی کشورمان، توانسته است از بسیاری رقبای داخلی پیشی بگیرد.
ایوان با توجه به استقبال مصرف کنندگان مترصد افزایش تولید و گنجاندن محصولات جدید در سبد تولیدات خود است و در این راستا مجوزهای لازم را برای تولید 12 محصول جدید اخذ کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید