لیمپیو زیبایی طبیعی من

این شعار تبلیغاتی است که این برند برای محصولاتش انتخاب کرده است و دست کم در مورد تعدادی از محصولات لیمپیو که بنده بررسی کرده ام به نظر شعاری متناسب است. که به نظر میرسه شعارشون متناسب کیفیت کاراشون هم هست. برند لیمپیو تولید شرکت سام آرای افق در اشتهارد کرج است که کارخانه بسیار بزرگ و خط تولید عالی و مطابق با استانداردهای تولیدی روز دنیا دارد. تعداد اقلام محصولات تولیدی این برند بسیار زیاد است که در اینجا به طور خلاصه به بررسی کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده های این برند می پردازیم.

کرم های ضد آفتاب لیمپیو

لیمپیو سه عدد ضد آفتاب با SPF های 25 ، 40 و 60 در بازار عرضه کرده است. که به دلیل شرایط اقلیمی ایران و میانگین ایندکس یو وی در ایران ، به نظرم ضد آفتاب های SPF40 و SPF60 تقاضا  و مصرف بیشتری خواهند داشت. ضد آفتاب SPF40  رنگی است و رنگ آن بژ طبیعی است اما ضد آفتاب SPF60 بی رنگ است.

فیلترهای این ضد آفتاب ها به ترتیب اکتینوکسات ، اکتوکریلن ، تینوسورب ام  و تینوسورب A2B و تینوسورب اس است. تینوسورب A2B یک فیلتر موثر برای نور UVA2 است یعنی فاصله طول موج 320 تا 340 نانومتر که حتی می تواند محافظت و فیلتر نور UVA1 را نیز تقویت کند. این فیلتر در فرمولای مناسب برای کودکان و افراد حساس بیشتر استفاده میشود.

با توجه به ترکیبات و دو فیلتر تینوسورب موجود در این کرم باید گفت که این کرم یک کرم بر پایه آب است یعنی چرب نیست و بافت ظریف و لطیفی روی پوست باقی می گذارد. هر دوی این ضد آفتاب ها وسیع الطیف و فاقد چربی و البته مناسب انواع پوست هستند. افراد دارای پوست چرب و آکنه ای احتمالا از وجود پارافین در این کرم ها ابراز نگرانی نمایند که باید گفت وجود پارافین نمیتواند در یک فرمول ضد آفتاب همچون لیمپیو جای نگرانی باشد و اصولا پارافین در این فرمول نیمتواند باعث انسداد منافذ و بروز آکنه شود اما اگر شما نگران هستید می توانید از کرم های دیگری استفاده کنید.

خواص ضد پیر پوستی

این ضد آفتاب ها دارای بیزابولول هستند که با توجه به قدرت آنتی اکسیدانی و ضد اریتما بودن بیزابولول این فرمول ها را میتوان به عنوان یک کرم ضد آفتاب ایده آل طبقه بندی کرد. این کرم ها همچنین از ویتامین ایی نیز بهره گرفته اند که می تواند حفاظت از پوست را ر یک کرم ضد آفتاب بسیار تقویت کند.

بافت کرم های ضد آفتاب لیمپیو

این کرم های ضد آفتاب حس چربی روی پوست ندارند البته که ذکر شد که فرمول این کرم ها بر پایه آب است. پس تکسچر یا بافت خیلی لطیفی دارند و این بافتش باعث شده روی پوست خوب پخش شده و پوشش یکنواختی را ایجاد کنند. در مورد ضد آفتاب بی رنگ  نگرانی در مورد رد سفیدی وجود ندارد چون اساسا فاقد تینانیوم دی اکساید است و رد سفیدی و ماسیدگی روی پوست بر جا نمیگذارد.

مرطوب کننده های لیمپیو

دو مرطوب کننده شاخص این لیمپیو که معرفی میکنم شامل مرطوب کننده پوست خشک و آسیب دیده با حجم 50 میلی لیتری و دیگری مرطوب کننده آنتی اکسیدان و ضد آلودگی هوا با حجم 75 میلی لیتری است. مرطوب کننده 50 میلی لیتری که با تم سفید و آبی در تصویر مشاهده میشود یک آبرسان قدرتمند است که حاوی اوره ، روغن جوجوبا ، آلوئه ورا و جلبک دریایی است. جلبک دریایی یک عامل آبرسان عمیق برای پوست است و اوره نیز در نگه داری آب در پوست بسیار قدرتمند است. بافت این کرم بسیار عالی است و قطعا رضایت همه افرادی که آن را تجربه کنند کسب مبکند چون بسیار سبک و زود جذب و لطیف است و حس چربی بر جا نمیگذارد.

کرم مرطوب کننده پمپی لیمپیو

اما لیمپیو یک محصول مرطوب کننده پمپی با حجم 500 میلی دارد که در بین رقبا میتوان گفت جزو بهترین هاست زیرا بسیار بافت سبک و زود جذبی دارد و به پوست حس لطافت و شادابی عالی میدهد. این مرطوب کننده حاوی روغن جوجوبا و روغن بادم است که شرکت مدعی است برای پوست صورت و بدن و انواع پوست قابل استفاده است اما من توصیه میکنم پوست صورت چرب و آکنه ای ترجیحا از این کرم استفاده نکند بلکه پوست های نرمال تا خشک استفاده نمایند.

این کرم برای استفاده روی پوست تمام بدن و حتی صورت در افراد دارای پوست خشک و نرمال فوق العاده است و از نظر اقتصادی و کیفیت ساخت و فرمولاسیون نیز از سایر رقبا قابل توجه تر است. این کرم بر پایه استئاریک اسید  و مینرال اویل است که در کنار ترکیبات فوق العاده ای همچون روغن جوجوبا و روغن بادام میتوانند رطوب لازم برای پوست را با یک حس لطافت تامین نموده و از پوست حفاظت لازم را به عمل بیاورند.  اگر دنبال یک کرم پمپی عالی با حجم و قیمت مناسب بودید حتما این محصول لیمپیو را در اولویت انتخاب خود قرار دهید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید