این برند در زمینه محصولات مراقبت از پوست و مو فعالیت دارد.

مورینگا امو نام یک برند ایرانی است که ویژگی بارز آن، این است که دوست دار طبیعت و حیوانات بوده و در ساخت محصولات خود نگاه ویژه‌ای به طبیعت دارد. این برند ایرانی سه مفهوم را سرلوحه کار خود قرار داده است که عبارتند از:

  1. کاهش آلودگی‌ها (Reduce)
  2. بازیافت (Recycle)
  3. استفاده مجدد (Reuse)

در توضیح این سه مفهوم باید بگوییم بازیافت به این معنی است که زباله‌های تولید شده، قبل از اینکه وارد طبیعت شوند، به مواد قابل استفاده تبدیل شده، در نتیجه منجر به کاهش تولید زباله و کاهش آلودگی می‌شوند. این امر در نهایت محافظت از طبیعت را به ‌همراه دارد. همچنین استفاده مجدد از ظروف پلاستیکی، از تولید زباله بیشتر جلوگیری می‌کند. پس پایبند بودن مورینگا به این سه اصل کمک می‌کند که طبیعت پاک و سالم‌تری داشته باشیم.

دلیل نامگذاری به نام مورینگا، این است که ماده موثر و اصلی تمامی محصولات این برند ایرانی، روغن دانه گیاه مورینگا بوده و ترکیب این ماده با سایر روغن‌های گیاهی و ویتامین‌ها، محصولاتی منحصر ‌به ‌فرد و درجه یک ساخته است. جالب است بدانید که در همه محصولات مورینگا امو از ترکیب ویژه‌ای به نام LáfaOil (لافا اُیل) استفاده شده که یک ترکیبی انحصاری و مختص این برند است و شامل روغن مورینگا، روغن آرگان، روغن هسته انگور، روغن دانه آفتاب‌گردان و ویتامین A و E می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید