شرکت نگین بهداشت آرین در سال 1381 با هدف تولید محصولات بهداشتی با توان رقابت کیفی با کالاهای نامدار خارجی و داخلی در بازارهای داخلی و بین ­المللی با حفظ حقوق مصرف کنندگان تاسیس گردید و پس از اخذ کلیه مجوزهای بهداشتی، صنعتی و استاندارد فعالیت خود را در زمینه تولید شامپوهای گیاهی آغاز نمود و با رعایت اصول مدیریت کیفیت (ISO2000;2001)، بهره گیری از کادر فنی مجرب، استفاده از تجهیزات پیشرفته و انجام آزمایشات علمی، اقدام به بررسی دقیق خواص عصاره های گیاهی در حفظ و نگهداری پوست و موی سر نمود. قابل ذکر است که شرکت نگین بهداشت آرین دومین شرکت تولیدکننده شامپو در دنیاست که قادر به تولید شامپو با روغن هسته انار می ­باشد. از دیگر محصولات این شرکت می­ توان شامپو سیر، سدر، فلفل، بابونه، زیتون، برنج، رزماری، گردو و شامپو بچه را نام برد که هر یک دارای خواص بیشماری است. این مجموعه همه ساله با شرکت در نمایشگاه ­ها و همایش ­های بین ­المللی حضور فعال خود را در زمینه تولید شامپو در معرض نمایش همگان قرار داده و تاکنون موفق به اخذ رتبه واحد نمونه استاندارد، لوح تقدیر، توفیقات علمی و عملی و چندین تقدیرنامه دیگر گردیده است.

تاریخچه پرژک

قابل ذكر است كه شركت نگین بهداشت آرین دومین شركت تولیدكننده شامپو در دنیاست كه قادر به تولید شامپو با روغن هسته انار می‌باشد. از دیگر محصولات این شركت می‌توان شامپو سیر، سدر، فلفل، بابونه، زیتون، برنج، رز ماری، گردو و شامپو بچه را نام برد كه هر یك دارای خواص بیشمار بوده و در موارد مختلف مانند كاهش ریزش مو، حذف شوره سر، ترمیم پوست و موی سر، براق‌كنندگی، حالت دهندگی و … تاثیری شگرف دارد. در این میان شامپو سیر پرژك یكی از محصولات قابل تقدیر در دنیا می‌باشد كه علاوه بر ایران در خارج از مرزهای كشورمان طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده و برگی بر افتخارات صنعتی این مرز و بوم افزوده است. شركت نگین بهداشت آرین همه ساله با شركت در نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی حضور فعال خود را در زمینه تولید شامپو به معرض نمایش همگان قرار داده و تا كنون موفق به اخذ رتبه واحد نمونه استاندارد، لوح تقدیر توفیقات علمی و عملی و چندین تقدیرنامه دیگر گردیده است. این شركت افتخار دارد كه در طی سالهای فعالیت خود هموادره حقوق مصرف‌كنندگان را مد نظر قرارداده و استقبال بی‌سابقه مردم از محصولات پرژك را به عنوان بزرگترین افتخار به كلكسیون افتخارات خود افزوده است و در پاسخ به تقاضای روزافزون محصولات پرژك این شركت با توسعه فضای تولید محصولات خود به میزان 90 % و تخصیص 7200 متر فضای صنعتی به تولید محصولات پرژك ضمن ارتقاء كیفیت و با حفظ قیمت مصرف‌كنندگان تشكر خود را از استقبال گرم مردم از محصولات بی همتای پرژك اظهار نموده است و به زودی با ارائه محصولات جدید خود گامی دیگر در جهت كسب رضایت مشتریان خود بر خواهد داشت.

پرژک در یک نگاه

شركت نگین بهداشت آرین

شركت نگین بهداشت آرین در سال 1381 با هدف تولید محصولات بهداشتی با توان رقابت كیفی با كالاهای نامدار خارجی و داخلی در بازارهای داخلی و بین المللی با حفظ حقوق مصرف كنندگان تاسیس گردید و پس از اخذ كلیه مجوزهای بهداشتی، صنعتی و استاندارد فعالیت خود را در زمینه تولید شامپوهای گیاهی آغاز نمود و با رعایت اصول مدیریت كیفیت (ISO 2000:2001)، بهره‌گیری از كادر فنی مجرب، استفاده از تجهیزات پیشرفته و انجام آزمایشات علمی اقدام به بررسی دقیق خواص عصاره‌های گیاهی در حفظ و نگهداری مو و پوست سر نمود و سرانجام موفق به ایجاد فرمولاسیون های منحصر به فرد گردید و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه خریداری شده از معتبرترین شركتهای تولید كننده خارجی توفیق یافت تا شامپوهای گیاهی خود را با بالاترین كیفیت و با یگانه نام كاملا پارسی”پرژك” به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. لازم به توضیح است كه انتخاب نام پرژك به عنوان تنها نام محصول شركت نگین بهداشت آرین در جهت حفظ حقوق مصرف‌كنندگان و جلوگیری از سردرگمی آنان در انتخاب محصول بوده است چرا كه این شركت هرگز قصد انحراف اذهان مردم را به سمت و سوی كالاهای خارجی نداشته و از آنجا كه از كیفیت محصولات خود مطمئن بوده نیازی به تعدد و تنوع نامگذاری برای محصولات خود نداشته و ندارد و مفتخر است كه نام پرژك را در دیگر كشورهای جهان از زبان مصرف‌كنندگان می‌شنود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید