شاید اگر به آمار فروش لوازم آرایشی در سالهای اخیر توجه کنیم ، نمایندگی محصولات پریم متوجه می شویم که تا چند سال پیش ، مارک های خارجی در بازار ایران اول بودند و کمتر کسی به لوازم آرایشی ایران توجه می کرد. معمولاً محصولات خارجی نیز کیفیت خوب و قابل قبولی ارائه می دادند و البته علاوه بر این کیفیت ایده آل ، از قیمت نسبتاً بالایی و قابل توجهی نیز برخوردار بودند. قیمت این محصولات که بیشتر آنها از خارج وارد می شد ، به دلیل بالا بودن نرخ گمرک و حضور بسیاری از واسطه ها ، نمایندگی محصولات پریم به شدت افزایش یافت. اما در این میان و به طور جدی در 10 سال گذشته به لطف اراده برخی سرمایه گذاران و علاقه مندان در این زمینه ، بسیاری از برندهای با کیفیت ایرانی وارد این صنعت شدند و با رقبای خارجی خود رقابت کردند. Prem یکی از این مارک ها است که از زمان تأسیس تا مدت زیادی در این بازار وجود ندارد ، اما به دلیل کیفیت بالای استاندارد محصولات Prem و درصد بالایی از رضایت مصرف کنندگان ، این برند محبوبیت نمایندگی محصولات پریم قابل توجهی پیدا کرده و توانسته است از این برند استقبال کند در بین مردم خیلی سریع قرار دهید باز کن. شرکت پرایم یکی از برندهایی است که تخصص خاصی در زمینه تولید محصولات مراقبت و بهداشت دارد و حرف های زیادی در این زمینه می زند.

معمولاً بسیاری از مارک های ایرانی وجود دارند نمایندگی محصولات پریم که وقت خود را صرف تولید لوازم آرایشی می کنند و کمتر به محصولات مراقبت کننده توجه می کنند ، اما در مورد Prim اینگونه نیست. برند Prime یک نام معتبر و مشهور در زمینه مراقبت از پوست است که محصولات مراقبت و بهداشتی خاصی را برای هر سن و سلیقه ارائه می دهد. از دکتر اخوی به عنوان بنیانگذار این شرکت یاد می شود. نمایندگی محصولات پریم وی در سال 1396 با هدف راه اندازی یک شرکت ویژه برای تولید محصولات با کیفیت پوست و مراقبت ویژه از پوست برای مقابله با مشکلات مختلف پوستی ، محصولات اولیه را به مرحله تولید و توزیع رساند. نمایندگی محصولات پریم نکته امیدوارکننده در مورد محصولات اولیه این است که محصولات اولیه بارها در آزمایشگاه ها و آزمایشگاه های داخلی آزمایش می شوند و از این رو از استاندارد بالایی برخوردار هستند. به دلیل ساختار آنها ، محصولات اولیه کیفیت خوبی را به مصرف کننده ارائه می دهند و با انواع پوست و مو سازگار هستند.

ویژگی های محصولات پریم

آمار فروش محصولات Prim نشان می دهد که هرکسی که برای اولین بار از این محصولات استفاده کرده است ، برای دومین بار به این برند آمده است و مشتری معمولی Prem است. نمایندگی محصولات پریم محصولات اولیه از ساختار طبیعی برخوردار بوده و فرمولاسیون آنها به گونه ای طراحی شده است که می تواند بدون ایجاد صدمه و التهاب روی پوست و مو شما تأثیر بگذارد. نمایندگی محصولات پریم جالب است بدانید که اکثر پزشکان در هنگام مراجعه به بیمار برای حل مشکلات پوستی ، محصولات پریمیایی را نیز تجویز می کنند ، زیرا علاوه بر ارائه کیفیت بی نظیر ، قیمت مناسب نیز دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید