روه تولیدی و صنعتی پاکشو محصولات متنوع و با کیفیتی را با اتکا بر منابع انسانی متعهد و پر تلاش خود و بکارگیری فنّاوری و دانش روز دنیا، ارائه می‌کند. مجموعه‌ای که با ایجاد زمینه اشتغال صدها متخصص و کارشناس، دستیابی به بازارهای جهانی و خودکفایی تولید انواع محصولات موردنیاز کشور، گام مهمی در اعتلای اقتصادی کشور برداشته است. این شرکت در طول دهه‌های گذشته از عمر خود به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین گروه‌های صنعتی در کشور در جهت رشد و شکوفایی میهن عزیزمان گام برداشته و طی این سالها توانسته به گواهینامه ها، تقدیرنامه ها و افتخارات داخلی و بین المللی زیادی دست یابد.

شرکت سمبل شیمی ، سازمانی فعال و پیشرو در زمینه تولید و ارائه محصولات شوینده و بهداشتی است و همواره رضایت مشتریان را سرلوحه ی عملکرد خویش قرار داده است.

 aاین شرکت ، چشم انداز خود را افزایش سهم قابل توجه از بازار صنعت شوینده و بهداشتی در منطقه تا سال 1404 ترسیم نموده است و در این مسیر با بهره گیری از فن آوری های نوین، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر 2015: 9001 ISO و رعایت الزامات، مقررات و استاندارد های مرتبط ملی و بین المللی، همواره نیازمندیهای مشتریان خود را با هدف حضور در سبد سلامت خانوار با ارائه محصولات شوینده و بهداشتی در قالب آمیزه ای متمایز از کیفیت و قیمت و توسعه مستمر توانمندی های سرمایه انسانی تامین می نماید 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید