یکی از برندهای ایرانی قدیمی که در زمینه تولید و فروش مواد شوینده از جمله مایع ظرفشویی، مایع لباسشویی رنگی و مشکی، پودر ماشین لباسشویی، پودر دستی و شیشه شور فعالیت دارد، برند تاژ است که توسط شرکت فارکو شیمی تولید می‌شود.
با توجه به بالا بودن متقاضیان این برند محبوب و تنوع محصولات، شرکت‌های بسیاری اقدام به دریافت نمایندگی این محصولات نموده اند. اغلب نمایندگی‌ها از جمله شرکت چیرا محصولات تاژ را در فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی خود به مشتریان و مقاضیان عرضه می‌کنند.

فروش کلی و عمده مواد شوینده به علت کاهش قیمت آن‌ها، سود بیشتر و مقرون به صرفه بودن در طیف گسترده‌ای از محصولات شوینده برندهای مختلف از جمله صابون، شامپو، سفید کننده، مایع دستشویی، پودر دستی و ماشینی لباسشویی انجام می‌شود.
قیمت مواد شوینده در صورتی که به صورت عمده و کلی تهیه شوند کاهش بسیاری خواهد داشت و به طبع آن سوددهی خرید بالاتر خواهد بود. فروش عمده مواد شوینده در اندازه‌ها و گنجایش مختلفی چون چهار لیتری، بیست لیتری و بیست و چهار لیتری انجام می‌گیرد.
بسیاری از اماکن عمومی از جمله سوپر مارکت های بزرگ، فروشگاه های کوچک، خریداران خانگی، هتل ها و مکان های اقامتی، بیمارستان ها، واحدهای نانوایی کوچک، خریداران کلی برای توزیع بین واحئهای کوچکتر و خرده فروش، صادر کنندگان و واحدهای پخش کوچک به منظور توزیع بین فروشگاه ها مواد شوینده را به صورت فله و عمده خریداری می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید