خرید بدون واسطه از کارخانه مواد شوینده طراوت یکی از روش های تهیه محصولات این برند ایرانی است که به صورت عمده و حجم بالا صورت می گیرد.
یکی از روش های خرید محصولات شوینده، خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولیدی است که بسته به میزان خرید لیست قیمت های مختلفی توسط کارخانه به خریداران عرضه می شود تا جایی که هر چه میزان خرید بیشتر باشد، قیمت ها بیشتر کاهش پیدا می کند.

مواد شوینده چیست

در حالت کلی به تمام محصولاتی که به منظور شستشو و ضد عفونی از آنها استفاده می شود مواد شوینده می گویند و این محصولات در کارخانه ها و تولیدی هایی که به آنها کارخانه مواد شوینده و بهداشتی می گویند ساخته می شوند.
کارخانه مواد شوینده طراوت یکی از کارخانه های مواد شوینده است که در استان آذربایجان شرقی فعالیت می کند و سابقه آن به سال های قبل از انقلاب بر می گردد.
امروزه بیشتر مواد شوینده با ترکیبات گیاهی و به منظور حفظ محیط زیست تولید می شوند کاربرد های متنوع مواد شوینده عبارتند از :
• زدودن چربی و دوده ها
• شستشوی دست و صورت
• شستن لباس و برطرف کردن لکه ها و آلودگی ها
• شستشوی موها و بدن

کارخانه مواد شوینده طراوت با برخورداری از دانش و نیرو های بومی و همچنین تجهیزات مدرن و پیشرفته توانسته است انواع مواد شوینده باکیفیت را در بسته بندی های متنوع عرضه کند.
این کارخانه مواد اولیه ای مرغوب را برای تولید محصولات خود استفاده می کند که همین خود از دلایل مهم کیفیت بالای محصولات طراوت می باشد.
به طور کلی مواد شوینده امروزی از مواد شیمیایی تولید می شوند ولی این مواد برای اینکه در کارخانه مورد استفاده قرار گیرد نیاز است تا توسط ارگان های مربوطه مجوز های لازم را دریافت نماید تا بواسطه آن مصرف کنندگان دچار صدمات مالی و جانی نشوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید