برند پرودرما شناخته شده ترین کمپانی در تولید انواع اقلام مراقبتی و بهداشتی پوست و مو است که احتمالا در فروشگاه های لوازم بهداشتی محصولات آن را دیده و خریداری کرده اید. گرچه به نظر می رسد که یک برند اروپایی باشد اما باید بگوییم که کمپانی آن در ایران مستقر است و محصولات این برند بر اساس اقلیم آب و هوایی و نوع پوست مردم ایران طراحی و تولید می شود.

شرکت آرا شیمی پارس در واقع خالق محصولات پرودرما می باشد که برای ارتقای کیفیت محصولات خود تحت لیسانس شرکت سیلاب فرانسه مشغول به فعالیت می باشد. هدف این شرکت تولید محصولاتی برای رفع ناراحتی های پوست و مو و محافظت بیشتر از آنها است و می توان با قاطعیت گفت که از لحاظ کیفیت با برندهای خارجی قابل رقابت است.

گفتیم که برند پرودرما توسط شرکت آرا شیمی پارس تولید می شود این کمپانی برای رفع نیاز جامعه به محصولات مراقبتی پوست، اقدام به تولید محصولات پرودرما  با واردات مواد اولیه با کیفیت و مرغوب از شرکت سیلاب فرانسه کرده است.

برند پرودرما متناسب با آب و هوای ایران و نوع پوست افراد جامعه اقدام به تولید اقلام مورد نیاز برای رفع مشکلات پوست و مو کرده که تا کنون توانسته است رضایت اکثر مشتریان خود را جلب نماید.

میزان تاثیر گذاری مواد مورد استفاده در محصولات پرودرما از طریق مطالعات بالینی in vivo و in vitro  به اثبات رسیده که نشان دهنده اهمیت آنها به تولید کالای بهداشتی با کیفیت بالا و موثر است.

برند پرودرما توانسته است با به روزترین دستگاه ها و همچنین مواد با کیفیت و ارگانیک به همراه تیم تحقیقاتی مجرب محصولات خود را در کنارمعتبرترین برندهای جهان در این حوزه همگام سازد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید